reklama
reklama
27. 6. 2016 | poslední aktualizace: 27. 6. 2016  16:03

Předsedou PR Klubu zůstává Langer, do vedení míří i nováčci

Na řádném shromáždění členů oborové organizace PR Klub byl částečně obměněn výkonný výbor. Předsedou organizace zůstává Petr Langer, spolumajitel agentury Kapesní svět, místopředsedkyní se stala Petra Štěpánová, PR ředitelka společnosti Bisnode.
Martin Štěrba
Martin Štěrba
webeditor MAM
Čtěte více o: PR | personálie
Petr Langer, předseda Výkonného výboru PR Klubu
Petr Langer, předseda Výkonného výboru PR Klubu
autor: PR Klub

Místo ve Výkonném výboru PR Klubu obhájila Sandra Zouzalová specializující se ve firmě Flagship na CSR strategie. Trio členů doplní nově Alžběta Pavlínová-Fridrichová z agentury Adison a Zdeněk Fekar, majitel agentury eVox. Dosavadní místopředsedkyně Gabriela Bechynská, které skončil dvouletý mandát, se ho rozhodla z důvodů pracovního vytížení dále neobnovit.

"Čtvrtý rok ve vedení organizace budu pokračovat v tom, co se nám podařilo nastolit, a na co jsme také měli nejlepší zpětnou vazbu. Především jde o organizaci vzdělávacích akcí, které zaujmou široké publikum, o setkání se zajímavými lidmi a řečníky, a také o posilování členské základny sdružení o profesionály, kteří dlouhodobě působí v oboru PR," říká Petr Langer s tím, že v uplynulé sezóně se dle auditovaných finančních výsledků podařilo zvednout příjmy ze vzdělávacích akcí PR Klubu o 400 procent. Členská základna narostla na 89 členů, ve stejném období loňského roku jich přitom bylo 68.

Autoři: Martin Štěrba
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama