reklama
reklama
7. 6. 2016 | poslední aktualizace: 7. 6. 2016  13:55

Václav Osička generálním ředitelem Vinium Velké Pavlovice

Vinařská společnost Vinium Velké Pavlovice, která vyrostla přímo z kořenů vinných keřů na úrodné půdě Moravy, oznámila změnu ve svém vedení. Na pozici generálního ředitele nastupuje zkušený manažer Václav Osička.
-rkp
Václav Osička, generální ředitel Vinium Velké Pavlovice
Václav Osička, generální ředitel Vinium Velké Pavlovice
autor: archiv

Václav Osička (43) má s vinařstvím mnohaleté zkušenosti. Narodil se v Moravském Žižkově, jihomoravské vesnici na pomezí Hanáckého Slovácka a Podluží, v tradiční vinařské oblasti. Proto se dá říci, že mezi vinicemi se pohyboval od dětství.

Vystudoval střední vinařskou školu ve Valticích a poté zahradnickou fakultu Mendelovy zemědělské a lesnické university v Brně. Po návratu z roční stáže v kalifornském vinařství zastával různé pracovní a manažerské pozice při výrobě jak tichých, tak i šumivých vín. Jak sám říká, rád by se zasadil o šíření dobrého jména moravského vinařství.

Jeho záliby jsou běh, cyklistika, ale také vinařská turistika a četba.

 

V České republice patří akciová společnost Vinium k největším etablovaným producentům vína. Jejím cílem je pokračovat v zlepšování hospodářských výsledků s důrazem na efektivitu vynakládaných prostředků. Postavení společnosti Vinium umožňuje, za pomoci využívání nejmodernějších přístupů při zpracování hroznů, vinifikaci a školení vín, uvádět na trh zajímavá vína v objemově výrazně větších výrobních partiích.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama