reklama
reklama
7. 6. 2016 | poslední aktualizace: 7. 6. 2016  13:35
Žikeš řídí společnost Safetica Technologies

Petr Žikeš ředitelem společnosti Safetica Technologies

Společnost Safetica Technologies, která se specializuje na ochranu firemních dat, jmenovala nového ředitele. Petr Žikeš, který donedávna zastával pozici provozního ředitele, byl jmenován novým ředitelem celé společnosti. Ve vedení firmy využije dlouholeté zkušenosti z oblasti ochrany citlivých dat.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | ředitel | ICT | IT | bezpečná data | Safetica
Petr Žikeš, ředitel společnosti Safetica Technologies
Petr Žikeš, ředitel společnosti Safetica Technologies
autor: Ondra Vala / photojam.cz

Petr Žikeš (37) je zkušeným odborníkem, který devět let působil na pozici Senior Training Manager ve společnosti AVG Technologies, kde byl zodpovědný za kvalitu služeb, spokojenost zákazníků, otevírání nových kontaktních center či řízení týmu inženýrů. Dále působil dva roky jako vedoucí zákaznické podpory ve společnosti Safetica Technologies, kde rovněž zastával funkci provozního ředitele. Safetica se na českém trhu během loňského roku stala jedničkou na poli bezpečnostních řešení.

Mezi hlavní cíle nového ředitele patří nejen podpora vývoje produktů, ale zejména expanze (přeměna) společnosti do role středoevropského leadera v oblasti Data Loss Prevention software a na další zahraniční trhy, mezi které patří například i severní Amerika. Součástí zmíněného růstu budou nová globální partnerství, která se firma chystá odtajnit v těchto dnech. Expanzí do zahraničí ale nechce nový ředitel ohrozit rostoucí stabilitu na českém a slovenském trhu.

„Péči o domácí trh včetně Slovenska stále považujeme za klíčovou aktivitu firmy. Zejména v posledních letech se nám transparentní přístup k českým a slovenským klientům velmi vyplatil,“ říká Petr Žikeš, ředitel společnosti Safetica.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama