reklama
reklama
4. 6. 2016 | poslední aktualizace: 4. 6. 2016  08:45
Štoček pomáhá se zaváděním inovativních řešení VMware

Miroslav Štoček jmenován na pozici NSX Account Executive společnosti VMware

Společnost VMware, kreá se specializuje na oblast virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, rozšiřuje svůj tým v České republice. Miroslav Štoček na pozici NSX Account Executive bude zodpovědný za rozvoj a prodej řešení pro virtualizaci a bezpečnost síťové infrastruktury. Platforma pro virtualizaci sítí NSX umožňuje zákazníkům rychleji nasadit aplikace, a zároveň poskytuje nový přístup k bezpečnosti, od datového centra až po koncová zařízení.
ICT Revue
Miroslav Štoček, NSX Account Executive společnosti VMware ČR
Miroslav Štoček, NSX Account Executive společnosti VMware ČR
autor: archiv

Miroslav Štoček přináší do VMware hluboké obchodní a technické znalosti získané během téměř dvacetiletého působení v předních technologických firmách včetně společností Nokia a Siemens.

V moderním světě s pokročilou digitalizací, sdílenými daty a sociálními médii může mít narušení bezpečnosti pro firmy nedozírné následky. Miroslav Štoček, coby nový NSX Account Executive, bude pomáhat organizacím se zaváděním inovativních řešení, která jim pomohou udržet tempo v propojeném světě a zajistí větší flexibilitu, bezpečnost, odolnost a lepší optimalizaci nákladů.

„Softwarově definované datové centrum a jeho součást, virtualizace sítí, patří ke klíčovým oblastem, kterým se VMware v současné době věnuje. Rolí našeho nového NSX Account Executive bude rozvoj obchodních příležitostí na českém a slovenském trhu a podpora zákazníků při modernizaci jejich IT, a to s plným využitím výhod virtualizace sítí,“ řekl Vladimír Střálka, country manager společnosti VMware pro Českou republiku a Slovensko.

Miroslav Štoček vystudoval elektroinženýring na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě a management a podnikové řízení na Pfeiffer University v USA a IPFM v Praze.

Ve volném čase se věnuje především sportu a cestování se svým 14letým synem, k jeho největším koníčkům patří lyžování, horské kolo, plachtění, poznávání nových kultur a psychologie a rozvoj osobnosti.

VMware vzrostly příjmy meziročně na více než 1,5 mld. dolarů - čtěte ZDE

Autoři: ICT Revue
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama