reklama
reklama
3. 3. 2016 | poslední aktualizace: 3. 3. 2016  10:53

Martin Lupa Government Affairs & CSR manažerem společnosti Tesco

Na začátku tohoto roku se stal novým manažerem oddělení Government Affairs a CSR (Corporate Social Responsibility) společnosti Tesco Martin Lupa. Ve své nové roli bude zodpovědný hlavně za spolupráci s veřejnou správou a neziskovým sektorem a rovněž za aktivity Nadačního fondu Tesco.
-rkp
Martin Lupa, Government Affairs & CSR manažer společnosti Tesco
Martin Lupa, Government Affairs & CSR manažer společnosti Tesco
autor: archiv

Martin Lupa (39) si v nové pozici klade za cíl posilovat a dále rozvíjet společensky odpovědné aktivity společnosti Tesco, ale také o nich zvyšovat povědomí u široké veřejnosti,

V oblasti Government Affairs nahradil Martin Lupa Ivana Kubányiho, který se bude nadále věnovat této agendě na Slovensku. V CSR oblasti a aktivitách Nadačního fondu střídá Lupa Martinu Šilhánovou, která se rozhodla přijmout nové výzvy mimo společnost Tesco.

 „Tesco je významný zaměstnavatel a jako společnost velmi dbá na podporu komunit a občanské společnosti. I proto jsem velmi rád, že se stávám součástí jeho týmu. Tesco realizuje řadu společensky prospěšných projektů, jako je prevence plýtvání potravinami, podpora a rozvoj místních komunit či mladých lidí.“ říká Martin Lupa.

Pracovní kariéru začal ve společnosti Procter & Gamble, kde působil pět let v obchodním oddělení, z toho dva roky v Budapešti. Následně působil na různých pozicích ve společnostech Avon Cosmetics, ČSOB a mBank.

Martin Lupa vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů VŠE, obor mezinárodní obchod.

Ve volném čase se snaží věnovat rodině. Mezi jeho koníčky patří také sport, zejména běh a kolo.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama