reklama
reklama
26. 2. 2016 | poslední aktualizace: 26. 2. 2016  00:00

Michal Mička opustil skupinu DRFG, část podílu si ale nechává. Členem představenstva Břetislav Hrabě

Všechny své pozice v investiční skupině DRFG opustil Michal Mička a zamířil za vlastním podnikáním. Někdejší místopředseda představenstva si ale nadále ponechal 10% podíl ve skupině.
-rkp
Čtěte více o: personálie | finance
Michal Mička opustil skupinu DRFG
Michal Mička opustil skupinu DRFG
autor: archiv

Michal Mička do skupiny DRFG vstoupil v roce 2014, kdy do ní začlenil svou společnost FinFin založenou v roce 2011. Tím se stal i spolumajitelem a místopředsedou představenstva v rámci DRFG. Z této pozice byl zodpovědný za finanční distribuci a podporoval obchodní aktivity jednotlivých firem.

„Svou misi jsem v DRFG splnil, proto hledám jinou výzvu. To ale nemění nic na tom, že skupině věřím, a proto v ní chci zůstat i nadále skrze svůj podíl zainteresován,“ říká Mička. „Budu se teď věnovat vlastním investicím, zvlášť mě zajímá oblast e-komerce,“ dodává.

„Michal Mička u nás předvedl skvělou práci, za kterou mu děkuji,“ komentuje situaci majoritní vlastník skupiny David Rusňák.

 

Novým členem představenstva se stal Břetislav Hrabě, který v lednu 2016 nastoupil na post ředitele společnosti DRFG Finance a plně zodpovídá za finanční distribuci. Ve skupině DRFG působí od roku 2014.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama