reklama
reklama
21. 2. 2016 | poslední aktualizace: 21. 2. 2016  15:20

Poradenskou skupinu APOGEO posílil Jiří Žežulka

Na nově vzniklou pozici Tax Policy & Controversy Manager v české, dynamicky rostoucí poradenské skupině APOGEO, nastoupil Jiří Žežulka. V rámci své nové pozice bude mít na starost oblast daňové politiky a řešení daňových sporů. Jeho specializací je poradenství v oblastech daňové kontroly, prevence daňových rizik, tax compliance a procesních postupů správce daně.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | daně | poradenství | APOGEO
Jiří Žežulka, Policy & Controversy Manager v poradenské skupině APOGEO
Jiří Žežulka, Policy & Controversy Manager v poradenské skupině APOGEO
autor: archiv

Jiří Žežulka (33) se ve své praxi zabýval strategií a koncepcí finanční správy ČR, tvorbou metodických a taktických postupů boje s daňovými úniky, koordinoval spolupráci správce daně s orgány činnými v trestním řízení a Finančně-analytickým útvarem (FAU) MF ČR. Zároveň byl odpovědný za vyšetřování případů nejrozsáhlejších daňových úniků, a v neposlední řadě spolupracoval na tvorbě daňové legislativy.

„V uplynulých pěti letech dostal boj s daňovými úniky skutečně reálné obrysy. Daňové podvody a boj s nimi jsou dnes jedním z hlavních celospolečenských témat. V tomto prostředí je podcenění oblasti prevence rizik daňových sporů hlavním důvodem vzniku zbytečných střetů daňových subjektů se správcem daně, který na obou stranách přináší zbytečné náklady. “ říká Jiří Žežulka.

Od roku 2002 působil v daňové správě, přičemž více jak pět let na vysokých manažerských postech. Od roku 2011 vedl na Generálním finančním ředitelství (GFŘ) Odbor řízení rizik a od roku 2014 vykonával funkci zástupce generálního ředitele GFŘ.  Specializoval se na problematiku boje s daňovými úniky a stál u zrodu specializovaného pracovního týmu ÚOKFK, GFŘ a GŘC známého jako "Daňová Kobra".

Má za sebou rovněž bohatou publikační a přednáškovou činnost zejména v oblasti daňové a finanční kriminality.

Má rád rychlá auta, italskou gastronomii a divadlo.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama