reklama
reklama
11. 2. 2016 | poslední aktualizace: 11. 2. 2016  16:10

Novou práci můžete potkat i po cestě

Společnost LMC spouští novou aplikaci Práce za rohem, která nabízí zajímavé pozice ve vaší blízkosti dostupné na jedno kliknutí v mobilu. Oproti tradičnímu hledání podle oborů, profesí a výše platu u novinky hlavní roli hrají především místo výkonu nové práce a její skutečná náplň.
-rkp
Čtěte více o: práce | aplikace | smartphone | LMC
Hledání práce, nové příležitosti
Hledání práce, nové příležitosti
autor: Shutterstock

Mobilní aplikace Práce za rohem je určena zejména těm, kteří by rádi pracovali blíže domova. Už nyní zahrnuje přes dva tisíce pozic všech typů – od práce u bank, pojišťoven nebo mobilních operátorů, přes specializované pozice v IT až po místa v hobby marketech či běžné pozice prodavačů.

„Zhruba třetina lidí tráví na cestě do a ze zaměstnání více než hodinu denně. Většina z nich to vnímá jako nesmyslnou ztrátu času, který by mnohem raději využili jinak – s rodinou, přáteli, při svých koníčcích, nebo třeba delším spánkem,“ vysvětluje základní účel mobilní aplikace Tomáš Ervín Dombrovský, analytik LMC.

Aplikace Práce za rohemAplikace Práce za rohem slouží k pohodlnému zobrazení dostupných pozic podle zvolené lokality. Zároveň s využitím pokročilého algoritmu uživateli doporučuje především taková zaměstnání, která co nejlépe odpovídají jeho kvalifikaci a zkušenostem. Vhodné nabídky aplikace průběžně hlídá a včas na ně uživateli na displeji mobilu zobrazuje upozornění. Odpovědět na vybrané místo personalistovi lze rychlým stiskem jediného tlačítka.

Pro personalisty přináší žádanou možnost oslovit také lidi, kteří nechtějí nebo nemají čas aktivně prohledávat nabídky na pracovních portálech či jinde na internetu. To ale není podle Michala Kalouska, který stál u zrodu projektu Práce za rohem, vše. „Personalisté mají díky Práci za rohem možnost dát novým zaměstnancům benefit  ‚více času‘, aniž by je to cokoli stálo. Lidé mohou pracovat blíže, ušetřit čas na dojíždění a využít jej smysluplněji podle svých představ.“

Aplikaci pro chytré telefony vyvíjí LMC ve spolupráci s  agenturou Direct People. K dispozici je pro systém Android 4.0.3 a vyšší, v první polovině roku 2016 je pak v plánu aplikace pro iOS.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama