reklama
reklama
28. 1. 2016 | poslední aktualizace: 28. 1. 2016  10:56

Zdeněk Čziš řídí servisní síť BestDrive v Ústeckém a Libereckém kraji

Uvolněný post ředitele jednoho z osmi regionů společnosti ContiTrade Services v Ústeckém a Libereckém kraji nově obsadil Zdeněk Čziš. BestDrive je síť pneuservisů a autoservisů. Provozovatelem sítě je společnost ContiTrade Services, která je stoprocentně vlastněna společností Continental Barum.
-rkp
Zdeněk Čziš, ředitel servisní sítě BestDrive v Ústeckém a Libereckém kraji
Zdeněk Čziš, ředitel servisní sítě BestDrive v Ústeckém a Libereckém kraji
autor: archiv

Zdeněk Čziš má dlouholeté obchodní i manažerské zkušenosti - začínal jako regionální manažer u společnosti Zepter, dalších 12 let strávil na různých pracovních pozicích ve společnosti Coca-Cola Beverages a do společnosti ContiTrade Services přešel z pozice obchodního ředitele v ústeckém Makro Cash&Carry ČR.

„BestDrive znám už řadu let, v ústecké pobočce jsem léta přezouval svá auta“, říká Zdeněk Čziš. „Servisní síť BestDrive v Ústeckém a Libereckém kraji čítá 6 poboček vlastních a 10 franšízových. Věřím, že využiji všechny znalosti a zkušenosti, které jsem načerpal v uplynulých letech – ať už v práci pro nejrůznější obchodní společnosti nebo jako zákazník servisů BestDrive. Udělám maximum pro to, aby se celému našemu širokému týmu BestDrive dále dařilo rozvíjet obchod – a to jak v oblasti pneumatik, pneuservisu, ale také autoservisu“, dodává Zdeněk Čziš, nový ředitel regionu v Ústeckém a Libereckém kraji.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama