reklama
reklama
13. 1. 2016 | poslední aktualizace: 13. 1. 2016  18:30

Martin Žabka Senior Account Directorem v AMI Communications

Novým Senior Account Directorem ve společnosti AMI Communications se od ledna stává Martin Žabka. Zodpovědný bude za řízení týmu poskytujícího servis klientům z oblasti zdravotnictví.
-rkp
Martin Žabka, Senior Account Director AMI Communications
Martin Žabka, Senior Account Director AMI Communications
autor: archiv

Martin Žabka má bohaté, více než šestnáctileté, profesní zkušenosti v oblasti Public Relations v komunikačních odděleních významných českých a mezinárodních firem. Do AMI Communications přichází ze společnosti Česká telekomunikační infrastruktura (zkráceně CETIN) ze skupiny PPF.

Ve své pozici byl zodpovědný za mediální komunikaci, interní komunikaci a za oblast brandu a firemní odpovědnosti. Stejnou roli Martin zastával i u mobilního operátora O2, kde navíc odpovídal i za oblast sponzoringu a elektronických médií. Dříve pracoval ve společnosti Siemens, kde působil jako manažer externí komunikace a CSR. Za externí, interní a marketingovou komunikaci zodpovídal jako ředitel komunikace ve společnosti Sport Invest Group a Honeywell. V minulosti působil jako PR manažer a tiskový mluvčí ve společnosti Telefónica, v Českém Telecomu a Eurotelu Praha.

V AMI Communications povede tým zdravotnictví zajišťující PR například pro společnosti GlaxoSmithKlein, VZP, Boehringer Ingelheim, Astellas nebo Thomayerova nemocnice. Zároveň bude mít na starosti New Business v oblasti zdravotnictví, zajištění mediálních tréninků a strategické poradenství.

Martin Žabka vystudoval Fakultu multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Hovoří plynně anglicky a slovensky, současně má pasivní znalost němčiny, ruštiny a španělštiny.

Mezi jeho záliby patří cestování, filmy v klubu náročného diváka, botanika a planespotting.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama