reklama
reklama
9. 1. 2016 | poslední aktualizace: 9. 1. 2016  13:05

Vlasta Holéciová nastoupila do agentury ASPEN.PR

Agentura ASPEN.PR od ledna 2016 posiluje svůj konzultantský tým o Vlastu Holéciovou, která doposud působila jako šéfredaktorka podnikatelského měsíčníku Komora.cz a manažerského čtvrtletníku Be the Best.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | marketing | média | komunikace | PR
Vlasta Holéciová, agentura ASPEN.PR
Vlasta Holéciová, agentura ASPEN.PR
autor: archiv

Vlasta Holéciová má více jak desetileté zkušenosti v oboru médií a firemních médií. Teď se rozhodla pro novou výzvu a přechází do segmentu PR. V zavedené agentuře ASPEN.PR bude zodpovědná především za media relations a poradenství pro korporátní klientelu.

Před příchodem do agentury působila jako šéfredaktorka podnikatelského měsíčníku Komora.cz a manažerského čtvrtletníku Be the Best, v minulosti také vedla propagaci Egypta v České republice

 

ASPEN.PR se aktuálně soustředí na segmenty IT & telco, e-commerce, lidské zdroje, farmacii, bankovnictví, household, retail, lifestyle, FMCG, gastronomii a cestovní ruch. Současnými klienty agentury jsou například Sberbank, Gopas, Dámejídlo.cz, Profesia, CCC, Global Wines, Vivantis, Johann Malle, Next, Briggs & Stratton či Snowhill. Agentura ASPEN.PR je členem Asociace Public Relations Agentur (APRA).

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama