reklama
reklama
6. 1. 2016 | poslední aktualizace: 6. 1. 2016  10:47

Lukáš Pešek v čele české a slovenské pobočky Sociomantic Labs

Společnost Sociomantic Labs, poskytovatel programatických řešení z oblasti online, mobilní a displejové reklamy oznámila jmenování Lukáše Peška do funkce obchodního ředitele pro Českou republiku a Slovensko. Lukáš Pešek bude odpovědný za finanční politiku firmy a budování pražského týmu.
-rkp
Silueta - muž
Silueta - muž
autor: Shutterstock

Lukáš Pešek nastoupil do Sociomanticu po odchodu z firmy Httpool - oficiálního partnera reklamních kampaní Twitteru, ve které působil jako obchodní ředitel. V této pozici byl Lukáš zodpovědný za rozvíjení obchodních strategií. Před tím pracoval více než 7 let pro Centrum Holdings, předního poskytovatele internetových publikací. Během svého působení v této společnosti byl zodpovědný za prodej online reklamy klíčovým klientů a vedení obchodních týmů. Před svým odchodem působil na pozici Head of Online Sales.

Lukáš dosáhl mnoho významných úspěchů v oblasti online reklamy, které budou přínosem pro jeho budoucí působení v této oblasti. Jsme nadšeni, že můžeme přivítat někoho tak zkušeného a svěřit mu funkci obchodního ředitele pro Českou republiku a Slovensko”, prohlásil Maciej Wyszyński, generální ředitel Sociomantic Labs pro regiony DACH, CEE a MEA, kterému bude Pešek přímo podléhat. „Jeho hluboké odborné znalosti v internetové oblasti společně s jeho zkušenostmi z prodeje se určitě ukážou být přínosem pro rozvoj vztahů s klienty a povedou k rozšiřování naší klientské základny“, dodal.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama