reklama
reklama
26. 11. 2015 | poslední aktualizace: 26. 11. 2015  09:35

Jakub Brýdl se po spojení společností STORY DESIGN a UMDASCH stává předsedou představenstva

Výkonný ředitel společnosti STORY DESIGN Jakub Brýdl, se po nedávné akvizici rakouského nadnárodního gigantu UMDASCH GROUP stává předsedou představenstva. UMDASCH GROUP je od listopadu stoprocentním vlastníkem STORY DESIGN a začlenila českou firmu do svého rozsáhlého poolu.
Jakub Brýdl, předseda představenstva společnosti STORY DESIGN
Jakub Brýdl, předseda představenstva společnosti STORY DESIGN
autor: archiv

Jakub Brýdl pracoval celý svůj profesní život v rodinné společnosti STORY DESIGN naposledy na pozici výkonného ředitele. Vystudoval ekonomii na Mendelově zemědělské a lesnické Univerzitě v Brně, titul MBA získal na soukromé vysoké škole B.I.B.S.

Kromě Jakuba Brýdla bude v představenstvu i Rakušan Markus Rothböck a dozorčí rada bude tvořena zakladateli společnosti Tomášem a Filipem Brýdlovými a dalšími třemi zástupci koncernu UMDASCH. Původně rodinné firmě bude v rámci holdingu ponechána vysoká míra autonomie. Zachována bude i organizační struktura a obchodní název společnosti.

 

Společnost STORY DESIGN byla založena v roce 1995 v Litomyšli, kde má stále své administrativní sídlo a výrobní prostory. Od počátku byla vlastněna a řízena členy rodiny Brýdlů a zabývá se designem, výrobou a instalací komerčních atypických interiérů a produktů na podporu prodeje. Společnost, ve které aktuálně pracuje 220 zaměstnanců, je významným zaměstnavatelem v regionu.

 

Společnost UMDASCH GROUP byla založena v roce 1868 a tvoří jí dvě základní divize. Stěžejní částí skupiny je společnost DOKA, výrobce technického stavebního bednění, s ročními tržbami 25 miliard Kč. Společnost je v tomto oboru jednou z největších na světě, s pobočkami v 70 zemích a s více než 7 300 zaměstnanci. Druhou významnou částí je dceřiná společnost Umdasch Shopfitting Group s téměř 150 letou tradicí výroby nábytku, která sídlí v rakouském Amstettenu.

 

Autoři:
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama