ŘEDITEL SAMOSTATNÉHO ODBORU EKONOMICKÉHO VÝZKUMU

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice ředitele samostatného odboru ekonomického výzkumu v samostatném odboru ekonomického výzkumu ústředí ČNB Praha.

Náplň práce zahrnuje zejména:

  • zodpovědnost za komplexní řízení samostatného odboru ekonomického výzkumu, koordinaci ekonomického výzkumu ČNB,
  • zajišťování přípravy expertních stanovisek k situačním zprávám a strategickým dokumentům měnové politiky a záznamů z měnověpolitických jednání bankovní rady,
  • zajišťovat tuzemskou a mezinárodní spolupráci s domácími a zahraničními experty formou výzkumných projektů,
  • vlastní výzkumná činnost včetně participace na výzkumné činnosti odboru.

Kvalifikační požadavky:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání doktorského stupně ekonomického zaměření (PhD.),
  • práce v oblasti teoretické a empirické ekonomie a ekonomického výzkumu po dobu nejméně 10 let s odpovídajícími výstupy,
  • manažerské a organizační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu,
  • aktivní znalost anglického jazyka na úrovni C1, schopnost komunikace v českém jazyce na úrovni B1 (lze doplnit dodatečně do 12 měsíců od vzniku pracovního poměru).

Předpoklady pro výkon profese:

  • koncepční myšlení,
  • kreativitu, flexibilitu, komunikační schopnosti,
  • relevantní publikační činnost, resp. podstatné přispění do dosavadní vědecké diskuze v oblasti ekonomického výzkumu,
  • odolnost vůči stresu,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • jedinečnou pracovní příležitost v zázemí renomované finanční instituce,
  • zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB s možností trvalého odborného růstu,
  • propracovaný systém vzdělávání,
  • nástup dohodou.

UPOZORNĚNÍ: Do výběrového řízení budou zařazeni pouze ti uchazeči, kteří se do něj přihlásí prostřednictvím registračního formuláře v sekci „volná pracovní místa“ na internetových stránkách ČNB nebo dopisem na adresu ČNB. Uchazeči, kteří se do výběrového řízení přihlásí jiným způsobem, nebudou do tohoto výběrového řízení zařazeni!

Nabídky s profesním životopisem obsahujícím základní osobní údaje, motivačním dopisem, seznamem publikací v impaktovaných časopise a dvěma profesními referencemi zasílejte do 30. 9. 2014 prostřednictvím registračního formuláře nebo písemně na adresu:

Česká národní banka, sekce lidských zdrojů, Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1, zn.: Výběrové řízení 27/2014.

(HN046648-2)

PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA

Magistrát hl. m. Prahy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa právníka/právničky v odboru technické vybavenosti.

Úplné znění oznámení o výběrovém řízení s podrobnými požadavky a termínem pro podání přihlášek je uveřejněno do 3. 10. 2014 na www.praha.eu, v sekci Magistrát hl. m. Prahy, Volná místa, na úřední desce a v informačních střediscích Magistrátu.

(HN046751)

ZKUŠEBNÍ KOMISAŘ/ZKUŠEBNÍ KOMISAŘKA

Magistrát hl. m. Prahy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa zkušebního komisaře/zkušební komisařky v odboru dopravních agend.

(HN046751-2)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

České vydavatelství Kompakt s dvacetiletou tradicí, vypisuje konkurz na obchodního zástupce (prodej inzertních ploch na vlastních produktech)

Jste-li pracovně a organizačně zdatní, samostatní, komunikativní a flexibilní, získáte samostatnou, pestrou a velmi dobře placenou práci (400 - 700 tisíc Kč ročně). Po zapracování služební vozidlo a další benefity. Informace na telefonu 608 813 237.