HLAVNÍ ÚČETNÍ

MSV Metal Studénka, a.s. přijme do pracovního poměru hlavní/ho účetní/ho.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení účetnictví,
  • sestavení měsíční/roční účetní závěrky.

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ ekonomického směru,
  • praxe v podnikatelské sféře na obdobné pozici,
  • komplexní znalost podvojného účetnictví, účetní závěrky.

Výhodou je:

  • znalost IS Hellios,
  • znalost anglického jazyka.

Nabízíme:

  • smluvní finanční ohodnocení,
  • benefity dle kolektivní smlouvy.

Životopisy zasílejte na e-mail: danuse.ballaschova@msvmetal.eu do 21. 11. 2013

(HN044758-2)

MANAŽER TECHNICKÉHO ÚSEKU

MSV Metal Studénka, a.s. přijme do pracovního poměru manažera technického úseku.

  • vedení a řízení technické podpory výroby, technické přípravy výroby, vč. technické části poptávkového řízení a vývoje podsestav kolejových vozidel a výkovků.

Požadavky:

  • VŠ nebo ÚSO technického směru,
  • praxe v oboru strojírenství nebo kovárenství, technologie výroby a konstrukce,
  • zkušenosti ve vedení kolektivu techniků, vedení realizačních týmů, projektovém řízení,
  • znalost světového jazyka je výhodou.

Nabízíme:

  • odborný a kariérový růst,
  • benefity dle platné kolektivní smlouvy.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Česká firma s dlouholetou tradicí vypisuje konkurz na místo obchodního zástupce. Jste pracovně zdatní, organizačně schopní, psychicky odolní, komunikativní a flexibilní? Pokud myslíte, že ano, volejte 608 813 237. Získáte zajímavou, samostatnou a velmi dobře placenou práci. Po zapracování služební auto a další benefity.

(HN044730-5)