reklama
reklama
23. 9. 2013 | poslední aktualizace: 23. 9. 2013  22:17

Národní cena kariérového poradenství poprvé i jednotlivcům

Na konferenci věnované kariérovému poradenství dne 19. září byly vyhlášeny výsledky již pátého ročníku soutěže Národní cena kariérového poradenství. Pořadatel soutěže, Centrum Euroguidance, ocenilo z 24 přihlášených celkem 7 příspěvků.
Lenka Smrčková

Soutěž se, stejně jako v loňském roce, konala ve spolupráci s Euroguidance Slovensko, a účastníci konference se tak mohli seznámit i s příklady dobré praxe ze Slovenska.

PhDr. Alice Müllerová z českého Centra Euroguidance popisuje vývoj soutěže, ke kterému v tomto roce došlo: „Letošní ročník se oproti minulým letům vyznačoval hned několika novými prvky. Především to byla možnost nominace do soutěže, díky níž bylo možné navrhnout na ocenění služby, jednotlivce či počiny z oblasti kariérového poradenství. Druhou inovací bylo vyhlášení kategorie pro jednotlivce, kteří přispívají k rozvoji kariérového poradenství u nás. Možná i díky těmto změnám se letos sešly velmi rozmanité příspěvky, jež naleznete, společně s příklady dobré praxe ze Slovenska, v česko-slovenském Sborníku z Národní ceny kariérového poradenství 2013, který vyjde do konce roku.“

Chcete si přečíst celý článek?
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama