OBCHODNÍ ŘEDITEL

Teplárny Brno, a.s. vypisují výběrové řízení na obsazení pracovní pozice obchodního ředitele/ky.

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického, technického nebo právního směru,
  • 5 let praxe ve vedoucí pozici (obchod, elektroenergetika, plynárenství, teplárenství),
  • základní právní znalosti v rozsahu energetického zákona,
  • schopnosti vyjednávání a orientace na zákazníky.

Obálku s přihláškou prosíme zřetelně označit:

„Neotevírat - výběr obchodního ředitele/ky".

Lhůta pro podání přihlášky do výběrového řízení je 1. 8. 2013 do 14:00 hodin.

Bližší informace na www.teplarny.cz, sekce „Kariéra"

Nabídky do výběrového řízení lze doručit v pracovní dny osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, 638 00 Brno, a to do 14:00 hodin, nebo zasílat na korespondenční adresu společnosti: Teplárny Brno, a.s., P. O. BOX 215, 658 15 Brno.

(HN044143-1)

ŘEDITEL

Agrostroj Pelhřimov přijme do kumulované funkce: Ředitele Humpoleckých strojíren Humpolec a.s., společnosti S.A.R.T. production, s.r.o. a centrálního nákupu v AGROSTROJI Pelhřimov, a.s.

Požadujeme:

  • VŠ technického směru, nejlépe strojírenství,
  • praxe v řízení většího kolektivu zaměstnanců,
  • aktivní znalost nejméně jednoho světového jazyka (nejlépe AJ),
  • komunikativnost,
  • organizační schopnosti,
  • znalost informačních systémů (nejlépe SAP).

Nabízíme:

  • velmi dobré mzdové ohodnocení,
  • stabilní a perspektivní uplatnění,
  • bezplatné ubytování / inspekční pokoj,
  • možnost bytové výstavby,
  • zahraniční stáže.

Nástup:

dle dohody

Váš životopis a telefonické spojení zasílejte do 31. 8. 2013 na adresu:

AGROSTROJ Pelhřimov, a.s.

Dr. Zdeněk Pavlovský, Personální ředitel, U nádraží 1967, 39312 Pelhřimov nebo na

E-mail: zdenek.pavlovsky@agrostroj.cz

Bližší informace na telefonu 565 360 211.

(HN044198-4)

ŘEDITEL/ŘEDITELKA ODBORU

Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: ředitel/ředitelka oboru rodiny a ochrany práv dětí.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru právo,
  • 3 roky praxe v řízení pracovního kolektivu,
  • nejméně 3 roky praxe v oblastech rodinného práva a sociálně-právní ochrany dětí,
  • výborná znalost správního řádu,
  • občanská bezúhonnost,
  • osvědčení podle zákona č. 451/1991 Sb..

Vice informací na www.mpsv.cz (Nabídka pracovních míst)

(HN044197)

FIELD SALES ENGINEER / GAS + PROCESS FILTRATION - BOHEMIA

Obchodní zastoupení Parker Hannifin Czech Republic hledá posilu do obchodního týmu na pozici Field Sales Engineer / Gas + Process Filtration – Bohemia.

Náplň:

Prodejní a akviziční činnost, podpora a rozvoj prodeje v oblasti plynové a procesní filtrace (důraz na Food + Beverage a nové oblasti prodeje) a dalších zařízení v rámci cross-selling (například chlazení, potrubní systémy).

Požadujeme:

  • odbornost v oblasti technického prodeje,
  • odpovídající znalost trhu,
  • komunikativní schopnosti,
  • motivace zaměřená na výsledek,
  • znalost angličtiny slovem a písmem,
  • řidičský průkaz,
  • ochota každodenně cestovat,
  • SŠ/VŠ strojního nebo chemicko-technologického směru,
  • praxi 3-5 let v oblasti technického prodeje, ideálně v oblasti výrobků a zařízení pro průmyslové výrobní technologie.

Kontakt:

Blanka Kehmová

E-mail: blanka.kehmova@parker.com

Telefon: 284 083 111

(HN044188-1)

PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA

Ředitel Magistrátu hlavního města Prahy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „právník/právnička“ v odboru personálních a hospodářských činností.

Úplné znění je uveřejněno do 31. 7. 2013 na www.praha.eu, v sekci Magistrát hl. m. Prahy, Volná pracovní místa, dále na elektronické úřední desce a v informačním středisku MHMP, Mariánské nám. 2, Praha 1, a Jungmannova č. 35/29, Praha 1.

(HN044204)