reklama
reklama
19. 1. 2010 | poslední aktualizace: 19. 1. 2010  13:11

Stipendium pro mladé lidi z Haiti

Anglo-americká vysoká škola v těchto dnech vyjádřila solidaritu s lidem ostrova Haiti a oznámila, že poskytuje 5 studentům možnost zcela bezplatného studia za předpokladu splnění akademických podmínek přijetí.
Zdena Bočarovová

Výběr bude uskutečněn na základě akademických kritérií.

"Naše škola tradičně reaguje na dění ve světě," uvádí PhDr. Hana Vidrmanová, Vice-President, University Advancement, Anglo-American University, "ať už jsou to živelné katastrofy jako ta na Haiti, nebo jiné události či specifické podmínky v různých zemích. Měli jsme kupříkladu vypsána stipendia pro gruzinské studenty jako reakci na nedávný ozbrojený konflikt. Naše nabídka je vyjádřením solidarity a ochoty pomoci na akademické úrovni. AAVŠ chce mladým lidem ze strádajících zemí poskytnout šanci začít jinde a jinak, třeba právě studiem v angličtině a v multikulturním prostředí. Věříme, že kvalitní vzdělání a otevřenost je základem budoucí globální společnosti a také proto se AAVŠ zajímá o dění nejen v České republice."

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s., je nejstarší soukromou vysokou školou v České republice a již dvacet let nabízí kvalitní vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce. Sídlí v krásném historickém paláci Maltézských rytířů nedaleko Karlova mostu. V současné době má přes 700 studentů. Od svého založení v roce 1990 zde studovali a studují posluchači z více než šesti desítek zemí celého světa. Struktura přednášejících je rovněž mezinárodní. Na AAVŠ působí odborníci s doktoráty z Harvardu, Yale, Stanfordu a dalších prestižních nejen amerických univerzit. Absolventi školy se úspěšně uplatňují na domácím trhu i v zahraničí, ať už jako podnikatelé či zaměstnanci v mezinárodních firmách, organizacích, diplomatických službách i jinde.

reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama